رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » اسکان مسافران نوروزی در استان تهران نسبت به سال گذشته 8 درصد افزایش یافته است

اسکان مسافران نوروزی در استان تهران نسبت به سال گذشته 8 درصد افزایش یافته است

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

تهران

اسکان مسافران نوروزی در استان تهران نسبت به سال گذشته 8 درصد افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری مهر، رجبعلی خسروآبادی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ظهر امروز 5 فروردین با حضور در ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر گفت: در دور اول سفرهای نوروزی، 72 هزار نفر در استان تهران اسکان داشتند.

وی به تشریح اسکان مسافران در اماکن اقامتی استان تهران اشاره کرد و افزود: 24 هزار نفر در هتل‌ها ، هتل آپارتمان‌ها و مهمانپذیرها، 20 هزار نفر در کمپ‌های اسکان و 21 هزار نفر در مدارس اسکان داده شدند.

خسروآبادی با بیان اینکه استان تهران در مسیر تبدیل شدن به مقصد سفر مسافران نوروزی حرکت می کند، یادآور شد: ما هنوز به این هدف که تهران را از یک شهر گذرگاهی به مقصد مسافران تبدیل کنیم نرسیده ایم اما با اقدامات و برنامه هایی که در دستور کار است بی تردید در حال حرکت در مسیر این هدف هستیم.

مدیرکل میرث فرهنگی استان تهران ادامه داد: طراحی و توزیع تهران کارت در بین مسافران نوروزی یکی از مهمترین اقدامات ما در این حوزه بوده است و با توجه به تخفیف های ویژه‌ای که رستوران ها، هتل ها، سینماها، موزه ها و سفره خانه های سنتی با ارائه این کارت به مسافران ارائه می کنند، رغبت ماندن در تهران در بین مردم افزایش یافته است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: براساس آمار و اطلاعاتی که در دست داریم بیشتر افرادی که برای اولین بار به موزه ها مراجعه کرده اند از تهران کارت استفاده کرده اند.

موزه های استان تهران نوروز امسال میزبان جمع کثیری از علاقه مندان و بازدید کنندگان بوده است که اداره کل میراث فرهنگی استان طی چند روز آینده آمار بازدید از این اماکن را اعلام خواهد کرد.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید