رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » بسترهای لازم برای برگزاری حراج ملی فرش و صنایع دستی در تبریز

بسترهای لازم برای برگزاری حراج ملی فرش و صنایع دستی در تبریز

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

فرزین حق پرست

تبریز – مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی گفت: بسترهای لازم برای برگزاری حراج ملی فرش و صنایع دستی در تبریز طی سال ۹۵ انجام می گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، فرزین حق پرست ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: شناسایی امکانات سخت افزاری و فضای مناسب شهری برای برگزاری حراج ملی فرش و صنایع دستی در تبریز در راستای اجرای طرح حفظ و ارتقای عنوان تبریز، شهر جهانی بافت قالی از سوی شورای جهانی صنایع دستی در دست اقدام است.

وی با اشاره به اهمیت انتخاب تبریز به عنوان شهر جهانی بافت قالی در سال ۲۰۱۵ افزود: تمام ارگان های دولتی و بخش خصوصی باید برای حفظ این عنوان در تبریز تلاش کنند و  بررسی امکانات موجود دراستان برای نیل به منظورحایز اهمیت است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی با اشاره به اعلام مشارکت بخش خصوصی در این حوزه یادآور شد: تلاش خواهیم کرد تا با ایجاد شبکه های متعدد، تعامل بهتر تبریز با سایر شهر های  جهانی صنایع دستی و قالی فراهم شود.

وی با بیان اینکه هر چهار سال یکبار ارزیابی های همه جانبه برای بررسی شرایط و اقدامات صورت گرفته در راستای ارتقا و حفظ  این عناوین جهانی انجام می گیرد، از اهتمام اداره کل میراث فرهنگی و استانداری آذربایجان شرقی در این راستا خبر داد.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید