رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » جاذبه‌های برتر گردشگری اسکاتلند پذیرای 55 میلیون بازدیدکننده بودند

جاذبه‌های برتر گردشگری اسکاتلند پذیرای 55 میلیون بازدیدکننده بودند

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

اسکاتلند

جاذبه‌های برتر گردشگری اسکاتلند با افزایش استقبال 1.7 میلیون نفری در سال 2014‌، پذیرای 55 میلیون بازدیدکننده بودند.

به گزارش ایسنا، براساس جدیدترین گزارش‌ها‌ که با مطالعه 687 جاذبه گردشگری اسکاتلند تنظیم شده، جاذبه‌های بدون ورودی و رایگان محبوب‌ترین مقاصد گردشگری این کشور محسوب می‌شوند و دو برابر بیشتر از سایر مقاصد بازدید کننده دارند.

این افزایش در تعداد گردشگران در اسکاتلند که برابر با افزایش 3.3 درصدی در مقایسه با آمار سال 2013 است، در حالی رقم خورده که اسکاتلند میزبان بازی‌های کشورهای مشترک‌المنافع و همچنین کاپ «رایدر» بوده است.

در این تحقیق که توسط دانشگاه «کالدونین» گلاسکو انجام شده، قلعه تاریخی ادینبورگ با بیش از 1.4میلیون نفر گردشگر محبوب‌ترین جاذبه با ورودی اسکاتلند معرفی شده است که شاهد افزایش 4.3 درصدی بازدیدکنندگان در مقایسه با آمار سال 2013 است.

از دیگر مقاصد گردشگری پولی (با مبلغ ورودی) اسکاتلند در این گزارش به باغ وحش ادینبورگ‌، تورهای اتوبوسی، قلعه استرلینگ‌ و مرکز علم گلاسکو نیز اشاره شده است.

همچنین موزه «ریور ساید» کلاسگو در سال 2014با افزایش 41.8 درصدی بازدیدکنندگان پذیرای یک میلیون نفر بود.

موزه ملی اسکاتلند در ادینبورگ همچنان به عنوان برترین مقصد گردشگری کشور اسکاتلند معرفی شده که در سال 2014 میزبان حضور بیش از 1.6 میلیون بازدیدکننده بوده است.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید