رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » در ایام نوروز 94 بیش از 100 هزار نفر از این مجموعه ثبت جهانی شده بازدید کردند

در ایام نوروز 94 بیش از 100 هزار نفر از این مجموعه ثبت جهانی شده بازدید کردند

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

بیستون

مدیر پایگاه میراث جهانی بیستون گفت: در ایام نوروز 94 بیش از 100 هزار نفر از این مجموعه ثبت جهانی شده بازدید کردند.

حسین راعی در گفت‌وگو با ایسنا منطقه کرمانشاه، در این‌باره اظهار کرد: در مجموعه ثبت جهانی شده بیستون دو نوع گردشگر و بازدیدکننده داریم، اول آنهایی که با تهیه بلیت از مجموعه بازدید می‌کنند و دوم کسانی (عمدتا اهالی شهر بیستون) که بدون تهیه بلیت از این مجموعه دیدن می‌کنند.

وی ادامه داد: بر اساس آمار مربوط به فروش بلیت در این ایام بیش از 50 هزار بلیط به فروش رسید و به همین میزان یعنی 50 هزار نفر بدون تهیه بلیت وارد این مجموعه شدند.

مدیر پایگاه میراث جهانی بیستون اظهارکرد: امسال اگرچه شرایط آب و هوایی مناسبی برای گردشگری نداشتیم، اما بازهم تعداد گردشگران ورودی به این مجموعه چشمگیر بود.

راعی با اشاره به تغییر ورودی اصلی مجموعه بیستون از محور شمالی به محور جنوبی یادآور شد: اگرچه انجام این کار موجب نارضایتی شهرداری و شورای شهر بیستون شد، اما همه کسانی که از مسیر شهر بیستون عبور کردند از حل معضل ترافیکی این شهر در ایام نوروز بسیار خوشحال بودند.

وی تاکید کرد: شهرداری و شورای شهر بیستون تنها به فکر درآمدزایی هستند و توجهی به حل معضل ترافیکی و شرایط نامطلوبی که برای گردشگران به وجود می‌آید، ندارند.

مدیر پایگاه میراث جهانی بیستون گفت: تغییر ورودی اصلی مجموعه بیستون کار بسیار ارزشمندی بود که رضایتمندی اغلب گردشگران ورودی به این مجموعه را در پی داشت.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید