رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » راه‌اندازی طرح دائمی دریا در رامسر

راه‌اندازی طرح دائمی دریا در رامسر

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

دریا

شهردار رامسر گفت: صد میلیون تومان برای راه‌اندازی طرح دائمی دریا در رامسر اختصاص یافت.

نصرت کوزه گر با اشاره به گردشگرپذیر بودن رامسر، افزود: به علت نزدیکی کوه و دریا، عرصه رامسر کم است و بر این اساس لازم است با برنامه دقیق حرکت کنیم.

وی درباره پل صفارود و گره ترافیکی این نقطه شهر رامسر نیز گفت: در بحث باز کردن پل صفارود به منظور رفع گره های کور ترافیکی شهر، سازه پل حدود 90 درصد پیشرفت داشته و بازگشایی آن نیز حدود 50 درصد انجام شده است.

وی با بیان این که در قسمت شرق پل که به میدان امام(ره) وصل است 50 درصد کار انجام شده و بقیه با خرید 12 باب مغازه تجاری بازگشایی می شود، تصریح کرد: یک باند پل صفارود در سال گذشته بازگشایی شد و باند دیگر آن نیز تا آخر تیر انجام می شود.

کوزه گر با اشاره به فصل تابستان و حضور گردشگران در رامسر و استفاده آنها از دریا افزود: صد میلیون تومان جدای از هزینه های سال های گذشته با هدف ماندگاری توریست در سواحل و استفاده بهینه و رضایت آنان، هزینه کردیم تا در آینده بتوانیم با جذب سرمایه گذار یک طرح سالم سازی دریا به صورت دائمی با خدمات دهی در نیمی از سال مهیا سازیم.(فارس)

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید