رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » پاسخ نیروی انتظامی به گزارشی با عنوان «چرا پلیس ملاحظه گردشگران را نمی‌کند؟»

پاسخ نیروی انتظامی به گزارشی با عنوان «چرا پلیس ملاحظه گردشگران را نمی‌کند؟»

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

نیروی انتظامی

نیروی انتظامی در پاسخ به گزارش ایسنا با عنوان «چرا پلیس ملاحظه گردشگران را نمی‌کند؟» توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش ایسنا، در جوابیه نیروی انتظامی که در این‌باره منتشر شده آمده است: در پاسخ به گزارش مندرج در آن سایت خبرگزاری محترم در تاریخ 30 مهرماه با عنوان «چرا پلیس ملاحظه گردشگران را نمی‌کند؟» به آگاهی می‌رساند، با بررسی به عمل آمده، هیچ گونه اتوبوسی مربوط به گردشگران خارجی از سوی ماموران پاسگاه پلیس راه پلدختر خرم‌آباد به علت نبستن کمربند ایمنی اعمال قانون نگردیده و در حدود دو ماه پیش یک دستگاه اتوبوس با پلاک ایرانی حامل گردشگران خارجی به دلیل سرعت غیرمجاز توسط کارکنان آن پاسگاه در محور پل‌دختر – اندیمشک اعمال قانون گردیده است.

طبیعی است الزام رانندگان در رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی برای حفظ جان خود آنان و سایر شهروندان و مسافران از اهمیت بالایی برخوردار بوده و رانندگان اتوبوس‌های حامل گردشگران نه تنها از این قاعده مستثنی نیستند، بلکه می‌بایست احتیاط بیشتری به عمل آورند.

با توجه به مراتب فوق چنانچه مدارک مستندی در خصوص اعمال قانون اتوبوس به علت کمربند ایمنی وجود دارد، ارسال کرده تا اقدام لازم انجام شود. خواهشمند است دستور فرمایید وفق قانون مطبوعات نسبت به درج جوابیه اقدام شود.»

«عباس پیرمرادیان»، رییس جامعه راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی در گزارش موردنظر و در گفتگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به اینکه پلیس بویژه در راهنمایی و رانندگی هیچ ملاحظه‌ی گردشگران را مخصوصا در شهرهای بزرگی چون اصفهان و شیراز نمی‌کند، خواستار تشکیل جلسه‌ای با پلیس بویژه پلیس راهنمایی و رانندگی شده تا نحوه‌ی کنترل اتوبوس‌های گردشگری و برخوردها با گردشگران خارجی سامان‌دهی شود.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید