رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » تور گردشگری جهت بازدید از هفت جزیره خلیج فارس

تور گردشگری جهت بازدید از هفت جزیره خلیج فارس

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

خلیج فارس

تور گردشگری جهت بازدید از هفت جزیره خلیج فارس از شهریور ماه امسال و توسط یک موسسه گردشگری اجرایی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، مجری این تور گفت: پکیج تور گردشگری جزایر خلیج فارس در حال بسته شدن است.  ما قصد داریم که گردشگران ایرانی را برای سفر به جزایر ایرانی ترغیب کنیم. به همین دلیل قرار است در اولین گام تور جزیره قشم، کیش، هرمز و لارک برگزار شود.

وی ادامه داد: این تور ۴ شب خواهد بود و هزینه آن حدود ۸۰۰ هزار تومان می‌شود که البته مسافران در یک کشتی کویتی با نام «کاتامارا» اسکان پیدا می‌کنند. این کشتی، کشتی سه طبقه و VIP با همه امکانات مورد نیاز است که در خلیج فارس حرکت خواهد  کرد.

مجید آهنگری افزود: اکنون در حال گرفتن مجوز برای سه جزیره دیگر هستیم تا بتوانیم این تورها را در ۷ جزیره ایرانی برگزار کنیم. در آن صورت تورهای ترکیبی خواهیم داشت. منتها از آنجا که در همه جزایر ایرانی امکان اسکان وجود ندارد ما این اسکان را در کشتی پیش بینی کرده ایم.

وی ادامه داد: کشتی کاتامارا کویتی است مقداری از سهام آن برای ایرانی هاست قرار شده که سفر به کویت نیز داشته باشد. کویت هم اعلام کرده که می تواند تا ۱۵۰ ویزا برای هر سفر صادر کند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید