رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » بی‌شک ایرانیان مهربان‌ترین و مهمان نوازترین مردم روی زمین هستند

بی‌شک ایرانیان مهربان‌ترین و مهمان نوازترین مردم روی زمین هستند

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

نشست

گردشگر روسی در دیدار با معاون گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: بی‌شک ایرانیان مهربان‌ترین و مهمان نوازترین مردم روی زمین هستند.

به گزارش ایسنا، ماریا که تا کنون ۶ بار به ایران سفر کرده است در مسیر حرکت گردشگری خود به شهرستان زاهدان رسید و امروز راهی چابهار خواهد شد.

ماریا گفت قبل از سفر به ایران کشورهای عربی را دارای جاذبه‌های خوبی دیدم اما وقتی به ایران آمدم مشاهده کردم ظرفیت گردشگری کشورهای عربی در مقابل ایران صفر است.

ماریا با توجه به مهمان نوازی مردم سیستان و بلوچستان و برخوردهای صمیمی ابراز علاقه کرد کتاب راهنمای گردشگری سیستان و بلوچستان را به دو زبان روسی و انگلیسی به صورت رایگان ظرف مدت یکماه ترجمه کند.

در این دیدار مجتبی میرحسینی معاون گردشگری اداره کل گردشگری و میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان از فراهم آوردن تمهیدات لازم به منظور افزایش حضور گردشگران روسی از جمله پیگیری جهت راه‌اندازی پرواز مستقیم مسکو -چابهار با توجه به تفاوت آب و هوایی و وجود جاذبه‌های طبیعی و تاریخی بی‌نظیر در استان سیستان و بلوچستان برای بازدید گردشگران روسی در آینده نزدیک خبر داد.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید