رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » بازدید 3 هزار و 735 نفر از موزه شهدای این استان در سال جاری

بازدید 3 هزار و 735 نفر از موزه شهدای این استان در سال جاری

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

موزه شهدا

معاون پژوهش و ارتباطات فرهنگی بنیاد شهید استان اردبیل از بازدید 3 هزار و 735 نفر از موزه شهدای این استان در سال جاری خبر داد.

یوسف دلخون اصل در گفتگو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه میزان بازدید از موزه شهدای اردبیل نسبت به سال گذشته افزایش یافته است، گفت: موزه شهدای استان اردبیل آبان ماه سال گذشته در محل خانه تاریخی رضازاده گشایش یافت.

وی افزود: این مکان به عنوان اثر معنوی و فرهنگی میعادگاهی برای همه دوستداران شهداست و برخی برنامه‌های فرهنگی از جمله مراسم پر فیض قرائت زیارت عاشورا و کمیل در این موزه در کنار تصاویر و اسناد شهدا برگزار خواهد شد. تنها در سه ماهه گذشته دو هزار و 300 نفر در قالب گروه های مختلف از این موزه بازدید کرده‌اند. به طور متوسط قشر دانش‌آموز و دانشجو و شهروندان عادی بیش از هر قشری برای بازدید در موزه شهدای اردبیل حضور یافته اند.

وی اظهار کرد: از ابتدای سال جاری 985 نفر از کارکنان دستگاه‌های مختلف اجرایی از این موزه بازدید کرده‌اند. همچنین در کنار گردشگران داخلی توریست‌های خارجی نیز از آن استقبال کرده‌اند. تاکنون گردشگرانی از کشورهایی چون اسپانیا، آلمان، انگلیس و ترکیه از این موزه بازدید داشته‌اند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید