رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » تماشاگه پول به موزه پول ایران تغییر نام داد

تماشاگه پول به موزه پول ایران تغییر نام داد

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
موزه پول ( تماشاگه پول) وابسته به اداره کل موزه های بنیاد مستضعفان و جانبازان انقلاب اسلامی، به موزه پول ایران تغییر نام داد.

moneyرضا صدیقی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موسسه موزه های بنیاد مستضعفان در گفتگو با خبرنگار مهر علت این تغییر نام را توضیح داد و گفت: افزودن کلمه ایران به نام موزه باعث می شود تا بتوانیم در معرفی و بازاریابی برای جذب بازدیدکننده فعالیت بیشتری کنیم از سوی دیگر این نام به نوعی باعث ارائه هویت به موزه می شود و می توان گفت که این موزه، موزه پول ایران است و نه کشور دیگری.

وی ادامه داد: ویترین آرایی بخش های هخامنشی و اشکانی و استفاده از دستگاههای الکترونیک برای معرفی آثار موزه ای در موزه پول ایران انجام شده است. به نحوی که حدود 30دستگاه موجود در این موزه به هر بازدیدکننده، اطلاعاتی درباره اشیا می دهد. همچنین در کنار  این اشیا اطلاعاتی به زبان های باستانی نیز وجود دارد.

صدیقی نورپردازی موجود در این موزه را یکی از مهمترین نورپردازی های موزه ای در ایران دانست و گفت:  نورپردازی اشیای موزه پول با رعایت تمام استانداردهای لازم انجام شده است.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید