رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » رئیس اتحادیه مهمان‌پذیران مشهد گفت: تنها 20 درصد مهمان‌پذیران مشهد پروانه کسب دارند

رئیس اتحادیه مهمان‌پذیران مشهد گفت: تنها 20 درصد مهمان‌پذیران مشهد پروانه کسب دارند

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مهمان‌پذیران

رئیس اتحادیه مهمان‌پذیران مشهد گفت: تنها 20 درصد مهمان‌پذیران مشهد پروانه کسب دارند.

رشید صالحی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خراسان، با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود 100 واحد مهمان‌پذیر در مشهد فعال هستند، اظهار کرد: از این تعداد فقط 20 واحد پروانه کسب دارند. اکثر مهمان‌پذیران مشهد در منطقه ثامن قرار دارند اما به دلیل مشکلات پایان کار و مشکلات بهداشتی موجود اجازه صدور پروانه کسب برای این واحدها از طرف شهرداری صادر نمی‌شود.

وی در خصوص علل صادر نشدن مجوز از سوی شهرداری برای این واحدها، تصریح کرد: شهرداری عنوان می‌کند این واحدها در طرح قرار دارند اما به دلیل توانایی نداشتن مالی اقدام به خرید آنها نمی‌کند، از سویی دیگر برای آنها مجوز نیز صادر نمی‌کند که این امر مشکلات زیادی را برای مهمان‌پذیران بوجود آورده است. در حال حاضر به منظور حل این مساله، کمیته آسیب‌شناسی با حضور نماینده اماکن، سازمان جهانگردی و فرمانداری برگزار شده و امید است این مشکل در اسرع وقت حل شود.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید