رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » رضایتمندی حداکثری گردشگران نوروزی مهمترین دستاورد مارکوپولو

رضایتمندی حداکثری گردشگران نوروزی مهمترین دستاورد مارکوپولو

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
Image226187مدیرعامل هلدینگ گردشگری مارکوپولو از رضایتمندی حداکثری گردشگران نوروزی به عنوان مهمترین دستاورد این هلدینگ در راستای ارائه خدمات با کیفیت به مسافران و گردشگران نام برد.

«حسن تقی زاه انصاری» با بیان این مطلب به میراث آریا  گفت: آموزش کارکنان، انجام نظرسنجی و ارزیابی کیفی خدمات در دستور کار این گروه است که در همین راستا بهبود خدمات را در هر بخش نسبت به گذشته مورد توجه قرار می دهد.

وی با اشاره به حضور این گروه در 30 نمایشگاه، سمینار و رویداد مرتبط با صنعت گردشگری در داخل و خارج از کشور، اظهار داشت: در این نمایشگاه ها نسبت به اطلاع رسانی و معرفی پتانسیل های گردشگری اقدام شده و همچنین حدود 50 مقصد گردشگری در بخش سفرهای خارجی نیز در برنامه خدمات این گروه قرار داشته است.

تقی زاده انصاری همچنین با بیان اینکه در بخش ایرانگردی نیز در سال گذشته یکصد بسته گردشگری برنامه ریزی شده بود که در نوروز امسال به گردشگران ارائه شد، افزود: در نوروز امسال برای اولین بار تور ایرانگردی با هدف بازدید از تمام آثار ثبت جهانی شده ایران به صورت یکجا در قالب یک تور 40 نفری که 15 روز طول کشید اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه این تور در طول سال جدید ادامه خواهد یافت، یادآور شد: از دیگر برنامه های این گروه در سال جدید، تهیه و تنظیم تقویم مناسبت های گردشگری و مسیرهای گردشگری متناسب با روزهای سال برای بازدید بوده است.

برچسب ها :
ثبت برند و شرکت به اسانی :ثبت برند
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید