رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » حمام گپ لرستان به مدت ده سال در اختیار بخش خصوصی قرار می‌گیرد

حمام گپ لرستان به مدت ده سال در اختیار بخش خصوصی قرار می‌گیرد

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

صندوق

قرارداد حمام گپ لرستان توسط صندوق حفظ و احیای بناها و آثار تاریخی به یک شرکت خصوصی ابلاغ شد، این بنا به مدت ده سال در اختیار بخش خصوصی قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حمام گپ از بناهای تاریخی لرستان است که در محدوده بافت مرکزی شهر خرم‌آباد واقع شده و دارای ۸۷۰ متر مربع عرصه و عیانی  معادل ۷۲۰ متر مربع است و به جهت قرار گیری در منطقه مرکزی شهر، وضعیت اجتماعی و اقتصادی منطقه و شرایط موجود در بنا کاربری آن خدماتی- پذیرایی در نظر گرفته شده است.

این بنا برای مدت ۱۰ سال در اختیار بخش خصوصی قرار می گیرد. همچنین هیئت کارشناسی، هزینه‌های مرمت این بنا را ۲۰ میلیارد ریال برآورد کرده که طرف قرارداد موظف است بعد از ۵ سال و ۹ ماه اول قرارداد که دوره بازگشت سرمایه و عملیات اجرایی آن است ماهانه ۱۷ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال با افزایش سالانه ۲۰ درصد اضافه بهای اجاره به صندوق احیاء پرداخت کند.

شرکت سرمایه گذاری که این حمام را در اختیار گرفته، تا کنون پروژه های مختلف گردشگری، تجاری و فرهنگی را در این استان احداث کرده و در حال حاضر هتل ۵ ستاره بام خرم آباد را در دستور کار دارد.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید