رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » لندن همچنان گران‌ترین شهر اروپا

لندن همچنان گران‌ترین شهر اروپا

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

لندن

تحقیقات جدید موسسه HRS نشان می‌دهد که لندن همچنان گران‌ترین شهر اروپا برای اقامت است و امسال نیز این رقم 10 درصد افزایش یافته است.

به طور متوسط هزینه اقامت هر شب در لندن، حدود 130 پوند (حدود 700 هزار تومان) خرج برمی دارد، این نشان می دهد که لندن از پاریس و کپنهاگ که متوسط هزینه هر شب اقامت در آنها 117 پوند است، پیشی گرفته است.

در حالی که لندن گران ترین هتل های انگلیس را در خود جای داده است، شهر دیگر بزرگی چون ادینبورگ، گران ترین شهر در انگلیس است که هزینه 97 پوندی برای اقامت یک شب در هتل هایش نشان می دهد این شهر نیز با افزایش قیمت 13 درصدی روبه روست.

جالب است که پایتخت ولز هم 13 درصد به قیمت هتل هایش افزوده است.

در لیورپول اما، قیمت هتل ها نسبت به سال گذشته 2 درصد کاهش یافته است و قیمت متوسط اقامت هر شب، 72 پوند است. این رشد قیمت نشان می دهد که اقتصاد انگلستان نسبت به سال گذشته با رشد خوبی مواجه بوده است.

جان وست، مدیر بخش انگلیس و ایرلند HRS معتقد است با توجه به بازیابی اقتصادی یکی دو سال اخیر، گردشگری موفق شده دوباره به جایگاه گذشته خود برسد. لندن، کپنهاگ و پاریس گران ترین مقاصد گردشگری اروپا هستند. شهرهای لیسبون و آمستردام نیز در مکان های بعدی قرار دارند. ضمن این که ارزان ترین کشور اروپایی برای گردشگری، لهستان است که متوسط قیمت اتاق های شهر ورشو، تنها 72 پوند است.

منبع: Travelandtourismdaily.com

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید