رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » باند حفاری غیرمجاز دراستان خوزستان متلاشی شد

باند حفاری غیرمجاز دراستان خوزستان متلاشی شد

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

خوزستان

باند حفاری غیرمجاز دراستان خوزستان متلاشی و یک قبضه اسلحه شکاری به همراه ادوات حفاری غیرمجاز کشف شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از  روابط عمومی یگان حفاظت میراث فرهنگی، برابر اخبار واصله از یگان حفاظت استان خوزستان ، مبنی بر فعالیت گروهی از اعضاء باند حفارغیرمجاز به قصد تحصیل اشیاء تاریخی در محوطه باستانی شهرستان گتوند، پس از اقدامات و بررسیهای اولیه و احراز صحت خبر ، ضمن انجام هماهنگی های لازم با مقامات قضایی استان ، اکیپی مجرب از نیروهای یگان حفاظت به همراه نیروی انتظامی ، به محل مورد نظر عزیمت کرده و ضمن رعایت جوانب حفاظتی با کمین در محل، نسبت به مسدود کردن مبادی خروجی و کلیه راههای فرار اقدام کردند که با حضور نیروهای حفاظتی و با درایت مامورین یگان حفاظت ، عملیات حفاری متوقف و ۷ نفر اعضاء باند حفاری غیرمجاز دستگیر شدند در این رابطه  یک قبضه اسلحه شکاری، تعدادی فشنگ و  اقلام و وسایل و ادوات حفاری غیرمجاز  نیز کشف و ضبط شد.

در این رابطه افراد دستگیر شده به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی استان دلالت و پیگیری موضوع در دستور کار یگان حفاظت استان قرارگرفت.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید