رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » افزايش 70 درصدي ماندگاري سفر در استان کرمانشاه

افزايش 70 درصدي ماندگاري سفر در استان کرمانشاه

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
kermanshah
رئيس ستاد مرکزي سفرهاي کشور از ورود استان کرمانشاه به مقاصد اصلي گردشگران نوروزي و افزايش 70 درصدي ماندگاري سفر در اين استان خبر داد.

به گزارش توریست ها به نقل از میراث آریا، منوچهر جهانيان در پي بازديد از اقدامات ستاد تسهيلات سفر استان هاي کشور در استان کرمانشاه حضور يافت و ضمن شرکت در جلسه ستاد تسهيلات سفر اين استان از مراکز اقامتي و محل اسکان گردشگران نوروزي مربوطه بازديد بعمل آورد و گفت: فعاليت مستمر و شايسته خادمين نوروزي استان کرمانشاه، افزايش ماندگاري سفر از 5/1 شب به 3 شب، افزايش 70 درصدي ماندگاري سفر و در نهايت ورود اين استان به يکي از مقاصد و محورهاي اصلي گردشگري را به دنبال داشته است.

وي با بيان اينکه استان کرمانشاه توانست روز سيزدهم فروردين ماه در آمار پنج استان برتر کشور از لحاظ اقامت جاي گيرد؛ گفت: رضايتمندي گردشگران اين استان از ارائه تخفيفات 10 تا 25 درصدي، بهره مندي از برنامه هاي فرهنگي در محل جاذبه هاي گردشگري و تاريخي، برپايي پايگاه هاي اطلاع رساني و در مجموع غني سازي اوقات فراغت، اشغال صد درصدي مراکز اقامتي کرمانشاه را به همراه داشته است.

طي بازديد صورت گرفته رئيس ستاد مرکزي سفرهاي کشور از محل اسکان گردشگران در کلاس هاي درس تجهيز شده فرهنگيان، کمپ ها، نمايشگاه سياه چادرهاي عشاير در طاق بستان، محل برگزاري جشنواره صداي بهار ديدن و ضمن گفتگوي حضوري، ميزان رضايتمندي گردشگران را مثبت ارزيابي کرده است.

راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید