رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » افزایش 70 درصدی ماندگاری سفر در استان کرمانشاه

افزایش 70 درصدی ماندگاری سفر در استان کرمانشاه

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
kermanshah
رئیس ستاد مرکزی سفرهای کشور از ورود استان کرمانشاه به مقاصد اصلی گردشگران نوروزی و افزایش 70 درصدی ماندگاری سفر در این استان خبر داد.

به گزارش توریست ها به نقل از میراث آریا، منوچهر جهانیان در پی بازدید از اقدامات ستاد تسهیلات سفر استان های کشور در استان کرمانشاه حضور یافت و ضمن شرکت در جلسه ستاد تسهیلات سفر این استان از مراکز اقامتی و محل اسکان گردشگران نوروزی مربوطه بازدید بعمل آورد و گفت: فعالیت مستمر و شایسته خادمین نوروزی استان کرمانشاه، افزایش ماندگاری سفر از 5/1 شب به 3 شب، افزایش 70 درصدی ماندگاری سفر و در نهایت ورود این استان به یکی از مقاصد و محورهای اصلی گردشگری را به دنبال داشته است.

وی با بیان اینکه استان کرمانشاه توانست روز سیزدهم فروردین ماه در آمار پنج استان برتر کشور از لحاظ اقامت جای گیرد؛ گفت: رضایتمندی گردشگران این استان از ارائه تخفیفات 10 تا 25 درصدی، بهره مندی از برنامه های فرهنگی در محل جاذبه های گردشگری و تاریخی، برپایی پایگاه های اطلاع رسانی و در مجموع غنی سازی اوقات فراغت، اشغال صد درصدی مراکز اقامتی کرمانشاه را به همراه داشته است.

طی بازدید صورت گرفته رئیس ستاد مرکزی سفرهای کشور از محل اسکان گردشگران در کلاس های درس تجهیز شده فرهنگیان، کمپ ها، نمایشگاه سیاه چادرهای عشایر در طاق بستان، محل برگزاری جشنواره صدای بهار دیدن و ضمن گفتگوی حضوری، میزان رضایتمندی گردشگران را مثبت ارزیابی کرده است.

ثبت برند و شرکت به اسانی :ثبت برند
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید