رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » درخواست هنرمندان صنایع دستی از نمایندگان مجلس

درخواست هنرمندان صنایع دستی از نمایندگان مجلس

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
صنایع دستی
برخی از هنرمندان حاضر در نمایشگاه صنایع دستی استان کرمانشاه از نماینده مجلس این استان خواستند که صنایع دستی نیز در مجلس شورای اسلامی دارای یک فراکسیون باشد تا از این طریق بتوان مسائل مربوط به حوزه صنایع دستی را جدی تر پیگیری کرد.

ناصری یکی از هنرمندان حاضر در این نمایشگاه به خبرنگار مهر گفت: پیشنهاد ایجاد فراکسیون صنایع دستی درحالی داده شد که در مجلس شورای اسلای فراکسیون گردشگری و میراث فرهنگی وجود دارد ولی جای صنایع دستی در آن خالی است.  درحالی که صنایع دستی نیز جزو معاونت های سازمان میراث فرهنگی است.

وی گفت: با نهادهای زیادی رایزنی کرده ایم ولی هیچ وقت به نتیجه نرسیدیم تا فراکسیونی ایجاد شود که قوانین این حوزه را تدوین کند چون هنوز برای این حوزه خلا قانونی وجود دارد.. هدف ما این است که قوانین برای استانداردهای صنایع دستی نوشته شود.

این هنرمند صنایع دستی بیان کرد: قرار شده است که با نماینده مجلس در استان کرمانشاه جلسه ای درباره همین موضوع بگذاریم این درخواست از سوی وی مورد استقبال قرار گرفت و قول پیگیری آن را از طریق اعضای هیات رئیسه نیز داده است.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید