رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » 48 هزار و 491 گردشگر خارجی از 88 کشور جهان از آثار تاریخی کاشان دیدن کردند

48 هزار و 491 گردشگر خارجی از 88 کشور جهان از آثار تاریخی کاشان دیدن کردند

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

فین کاشان

در 9 ماه اول امسال، 48 هزار و 491 گردشگر خارجی از 88 کشور جهان از آثار تاریخی کاشان دیدن کردند.

به گزارش ایسنا منطقه اصفهان، علیرضا عبدالله‌زاده، مسئول کمیته استخراج و پردازش آمار و اطلاعات کاشان گفت: از این تعداد گردشگر خارجی، چهار هزار ایتالیایی به عنوان بیشترین بازدیدکنندگان از باغ فین کاشان بوده‌اند.

وی ادامه داد: طی همین مدت، یک میلیون و 274 هزار و 542 گردشگر از آثار و بناهای تاریخی کاشان شامل «باغ و موزه فین»، «خانه‌های تاریخی»، «حمام سلطان میراحمد» و «سیلک» دیدن کردند.

عبدالله‌زاده تاکید کرد: گردشگران ایتالیا، آلمان، چین، اسپانیا، فرانسه، ژاپن، هلند، بلژیک، هنگ کنگ و سوییس به ترتیب بیشترین بازدیدکنندگان از باغ تاریخی فین بوده‌اند.

مسئول کمیته استخراج و پردازش آمار و اطلاعات کاشان افزود: از مجموع بازدیدکنندگان، یک میلیون و 226 هزار نفر گردشگر داخلی هستند.

وی با اشاره به وجود 25 مرکز اقامتی دائم با یک‌هزار و 182 تخت اقامتی در این شهرستان، خاطرنشان کرد: در مجموع، 57 هزار و 779 نفر در 9 ماه امسال در این مراکز اقامت داشته‌اند که از این تعداد 42 هزار و 773 نفر ایرانی و 15 هزار نفر خارجی بوده‌اند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید