رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » ایتالیا مقصد جدید گردشگران هندی

ایتالیا مقصد جدید گردشگران هندی

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

italyبا افتتاح دومین دفتر گردشگری ایتالیا در هند، بیش‌بینی می‌شود این کشور به مقصد جدید گردشگران هندی تبدیل شود.

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا، با راه‌اندازی دومین دفتر گردشگری ایتالیا در هند در روز یکشنبه، کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند این کشور در آینده نزدیک به یکی از مقاصد اصلی گردشگران هندی تبدیل شود.

به گزارش هندو، در سال 2001 نخستین دفتر گردشگری ایتالیا در شهر «دهلی‌نو» گشایش یافت و اکنون پس از بیش از یک دهه دومین دفتر گردشگری ایتالیا در شهر «بمبئی» گشایش یافته است.

ایتالیا در سال 2001 تنها میزبان 69 هزار گردشگر هندی بود که با اقدامات انجام شده طی سال‌های اخیر از سوی شورای صنعت گردشگری ایتالیا به رقم 250 هزار گردشگر در سال 2012 رسید.

در دفاتر گردشگری ایتالیا در هند علاوه‌بر جاذبه‌های معرفی جاذبه‌های گردشگری این کشور، بازدیدکنندگان با شرایط سفر به ایتالیا از جمله شرایط صدور ویزای گردشگری انفرادی و گروهی و همچنین بسته‌های متنوع گردشگری با قیمت‌های مختلف براساس کیفیت خدمات ارائه شده و زمان اقامت گردشگران آشنا می‌شوند.

ایتالیا به دلیل داشتن آب‌وهوای مدیترانه‌ای و جاذبه‌های گردشگری متنوع از جمله آثار تاریخی از تمدن روم باستان از کشورهای محبوب گردشگران است. این کشور سالانه به طور متوسط میزبان ‌20 میلیون گردشگر است که این امر صنعت گردشگری را به یکی از ارکان اقتصاد ایتالیا تبدیل کرده و پنج درصد از تولید ناخالص داخلی ایتالیا به این صنعت اختصاص یافته است.

راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید