رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » هنرمند برتر نمایشگاه صنایع دستی ایتالیا معرفی شد

هنرمند برتر نمایشگاه صنایع دستی ایتالیا معرفی شد

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
1
هنرمند قلمزن مشهدی در هفتاد و هشتمین نمایشگاه صنایع دستی فلورانس ایتالیا به عنوان یکی از ده هنرمند برتر این نمایشگاه معرفی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر خاکساری، یکی از قلمزنان مشهور مشهدی است که در هفتاد و هشتمین  نمایشگاه صنایع دستی فلورانس ایتالیا که اردیبهشت ماه برگزار شده بود،  نمایش آثارش به عنوان یکی از ده اثر برتر هنرمندان صنایع دستی این نمایشگاه معرفی شد.

این قلمزن مشهدی کارگاه زنده قلمزنی نیز برپا کرده بود و  قلمزنی وی روی ساعت استیل مورد توجه قرار گرفت اثر دیگر خاکساری، ایجاد نقش حرم مطهر حضرت رضا (ع) روی سکه  نقره بود که گنبدش را با طلا و پرچم حرم مطهر را با زمرد قلم زده بود. این دو آثار باعث شد تا از وی تقدیر شود.

 خاکساری، پیش از این، نام حضرت علی (ع) را بر روی قسمت انتهایی سوزن حک کرده است.

آثار هنرمندان ایرانی در رشته های فرش، قلمزنی، میناکاری، ترمه، سفالگری، زیورالات سنتی در هفتاد و هشتمین دوره از نمایشگاه بین المللی صنایع دستی  در شهر فلورانس ایتالیا برگزار شد و در آن نمایندگان فرهنگی و سیاسی ایتالیا و سفارت جمهوری اسلامی ایران حضور داشتند و ایران نیز که با هماهنگی مرکز همکاری های اقتصادی و فرهنگی ایتالیا و ایران (CICE) حضور پیدا کرده است در میان 55 کشور جهان به عنوان تنها میهمان ویژه برگزیده شد.

برچسب ها :
ثبت برند و شرکت به اسانی :ثبت برند
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید