رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » فریدون الهیاری مدیرکل میراث فرهنگی اصفهان شد

فریدون الهیاری مدیرکل میراث فرهنگی اصفهان شد

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
میراث فرهنگی
فریدون الهیاری به عنوان مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان در طی حکمی از سوی رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در حکم سلطانی فر برای الهیاری حکم آمده است:

” نظر به تعهد، تجربه و شایستگی جنابعالی ، به موجب این حکم به عنوان مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان ، منصوب می شوید.

توجه کامل به اهمیت حفظ و نگهداری از میراث ارزشمند فرهنگی – تاریخی ، رشد و توسعه صنایع دستی و گردشگری ، بهره گیری از توان تخصصی صاحب نظران ، اندیشمندان ، کارشناسان خبره، منابع انسانی موجود و تعامل جدی با مدیریت عالی استان و مسئولین استانی ، هماهنگی با حوزه های کاری و سازمان مرکزی ، توجه به مسائل انسانی ، ایجاد فضای صمیمی و دوستانه و فراهم کردن زمینه های پیشرفت شغلی کارکنان از مهمترین وظایف مدیریت است که انتظار میرود دراین زمینه و در راستای تحقق اهداف متعالی سازمان گامهای موثری بردارید.

فریدون الهیاری عضو هیئت علمی و دانشیار گروه تاریخ دانشگاه اصفهان و  عمده فعالیتهای وی در زمینه تاریخ اجتماعی و فرهنگی ایران است. وی پیش از این در سمت هایی همچون مدیر کل فرهنگی دانشگاه اصفهان مشغول به فعالیت بوده است.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید