رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » رییس جمهور آفریقای جنوبی: قطعاً به عنوان یک گردشگر دوباره به اصفهان سفر خواهم کرد

رییس جمهور آفریقای جنوبی: قطعاً به عنوان یک گردشگر دوباره به اصفهان سفر خواهم کرد

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

جاکوب زوما

رییس جمهور آفریقای جنوبی گفت: من هنگامی که از ایران بروم، قطعاً به عنوان یک گردشگر دوباره به اصفهان سفر خواهم کرد و پیشنهادم به مردم نیز همین است که قطعاً اصفهان را به عنوان یک شهر گردشگری نادیده نگیرند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا، منطقه اصفهان، «جاکوب زوما» امروز (دوشنبه 6 اردیبهشت) هنگام بازدید از میدان نقش جهان و چهلستون، اظهار کرد: دیدن کاخ با عظمت چهلستون و پس از آن میدان نقش جهان قطعاً موجب شکوه یک انسان می‌شود. اینکه ساختمان‌های موجود در میدان نقش جهان هرکدام فلسفه خاصی برای ساختش داشته و میدان نقش جهان در واقع تنها یک میدان نیست.

وی افزود: تصور من این بود که قرار است فقط یک میدان ببینم، اما هنگامی که بازدید کردم، متوجه شدم که تک‌تک بناهای موجود در این میدان دارای یک فلسفه‌ است و هنگامی که شما این مسجد باشکوه را می‌بینید، در کنار هم قرار گرفتن دین و فلسفه را متوجه می‌شوید.

رییس جمهور آفریقای جنوبی گفت: من هنگامی که از ایران بروم، قطعاً به عنوان یک گردشگر مجدداً به اصفهان سفر خواهم کرد و پیشنهادم به مردم نیز همین است که قطعاً اصفهان را به عنوان یک شهر گردشگری نادیده نگیرند.

زوما اضافه کرد: این که می‌گویند اصفهان شهر توریستی است، بی‌راه نیست و باید برای شکوه و عظمت به دیدن این آثار بیاییم.

وی ادامه داد: من از رییس جمهور روحانی، دکتر زرگرپور تشکر می‌کنم که برای بازدید از این همه عظمت هماهنگی لازم را به عمل آورند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید