رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » شهر تاریخی و کلان‌شهر اصفهان به‌عنوان «شهر جهانی صنایع دستی» به ثبت رسید

شهر تاریخی و کلان‌شهر اصفهان به‌عنوان «شهر جهانی صنایع دستی» به ثبت رسید

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

اصفهان

شهردار اصفهان گفت: شهر تاریخی و کلان‌شهر اصفهان به‌عنوان «شهر جهانی صنایع دستی» به ثبت رسید.

 به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، مهدی جمالی نژاد با اشاره به ثبت شهر تاریخی اصفهان به عنوان شهر جهانی صنایع دستی اظهار داشت: آخرین نشست تخصصی اجلاس منطقه ای آسیا – اقیانوسیه، شورای جهانی صنایع دستی در تاریخ 5 سپتامبر 2015 تشکل جلسه داد که بر اساس این نشست شهر تاریخی اصفهان به عنوان «شهر جهانی صنایع دستی» به ثبت رسید.

وی افزود: ارتقای جایگاه ملی و بین المللی صنایع دستی کشور، توسعه بازارهای جهانی، زمینه سازی برای حضور پررنگ صنایع دستی اصفهان در عرصه های بین المللی از نتایج آن به شمار می رود.
شهردار اصفهان بیان کرد: همچنین توسعه دیپلماسی گردشگری، فرهنگی و افزایش اشتیاق گردشگران برای سفر به شهر تاریخی اصفهان از نتایج این اقدام مهم به شمار می روند.
وی تصریح کرد: به منظور گرامی داشت این رویداد مهم که زمینه درخشش بیش ازپیش فرهنگ غنی اصفهان و دستاوردهای هنر دیرین این شهر را فراهم کرده، در مهر امسال، جشن باشکوهی با عنوان «شهر خلاق صنایع دستی در جهان» را در اصفهان برگزار می شود.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید