رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » امن‌ترین کشور منطقه برای گردشگران فرانسوی ایران است

امن‌ترین کشور منطقه برای گردشگران فرانسوی ایران است

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
گردشگران
حسن قشقاوی معاون وزیر خارجه در امور کنسولی و پارلمانی وزارت امور خارجه در پی درج نام جمهوری اسلامی ایران در لیست 40 کشور با عنوان امنیت کمتر برای گردشگران فرانسوی در سایت متعلق به وزارت خارجه فرانسه که به علت ترور یکی از شهروندان فرانسوی در الجزایر صورت گرفته است با برونو فوشه سفیر فرانسه در تهران دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، حسن قشقاوی در این دیدار که صبح روز چهارشنبه انجام شد با اشاره به آمار رشد 85 درصدی ورود گردشگران فرانسوی در سال جاری نسبت به سال گذشته گفت: استقبال فراوان گردشگران غربی خصوصا فرانسوی برای دیدار از جمهوری اسلامی ایران و آمار رو به رشد صدور روادید، بیانگر تلاش ارزشمند فعالان عرصه گردشگری در دو کشور اس و درج نام ایران در لیست 40 کشور با امنیت کم توسط سایت متعلق به وزارت خارجه این کشور با شگفتی همگانی روبرو شده است. این انتظار از سفارت فرانسه در تهران می‌رود که واقعیت امنیت، ثبات، توسعه و سلامت حضور گردشگران خارجی در ایران را به مراکز ذیربط فرانسوی منعکس کند.

در این دیدار سفیر فرانسه اعلام نمود که نه تنها هیچ‌گونه گزارشی از ناامنی در ایران از سوی این سفارت به پاریس ارائه ننموده، بلکه برعکس قاطعانه معتقد است که ایران امن‌ترین و پرجاذبه‌ترین کشور در منطقه برای جذب گردشگران خارجی است.

وی با تایید رشد روزافزون ورود گردشگران فرانسوی به ایران اعلام نمود که سفارت فرانسه آمادگی کامل دارد تا روند رو به رشد گردشگری به ایران توسعه بیشتر یافته و هرگونه مساعدت لازم را در این خصوص به سهم خود اعمال می کند.

سفیر فرانسه وعده داد که در اولین فرصت از وزارت خارجه خود می‌خواهد نسبت به حذف نام ایران از لیست 40 کشور موصوف اقدام کند.

وی همچنین ارتباط هرچه بیشتر فرهنگی و گردشگری بین ایران و فرانسه را یکی از اهداف اصلی نمایندگی کشور خود در تهران اعلام کرد.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید