رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » گردشگران خارجی نسبت به قوانین و مقررات ایران توجیه می شوند

گردشگران خارجی نسبت به قوانین و مقررات ایران توجیه می شوند

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
گردشگران خارجی
معاون گردشگری کشور گفت: قوانین و مقررات ایران که تا کنون از سوی کنسولگری ها، گمرک و سازمانهای دیگر انجام می شد، تجمیع و بازنگری می شود تا هنگام ورود گردشگران خارجی به ایران، در اختیار آنها قرار گیرد.

مرتضی رحمانی موحد به خبرنگار مهر گفت: قوانین و مقررات ایران اکنون نیز از سوی کنسولگری ها و گمرک به گردشگران خارجی اعلام می شود اما در حال تجمع این قوانین هستم و بار دیگر آخرین تغییرات مربوط به قوانین هر کدام از دستگاهها را گرفته و در سایتهای وزارت خارجه و سفارتخانه ها می گذاریم و به زبان محلی، فارسی و انگلیسی ترجمه خواهیم کرد تا هر کسی که می خواهد به ایران بیاید این قوانین را مانند یک بروشور کنار پاسپورت به او بدهیم.

وی ادامه داد: وظیفه ما این است که هر کسی وارد ایران می شود را نسبت به ایران توجیه کنیم این کار با دادن بروشور و نقشه انجام می شد ولی اطلاع رسانی در حوزه قوانین و مقررات و شئونات اسلامی هم  یکی از همان اطلاع رسانی هاست.

رحمانی موحد تصریح کرد: این اطلاع رسانی در همه جای دنیا عرف است و زمانی که گردشگران وارد سفارتخانه ها می شوند ، با قوانین آن کشور نیز آشنا خواهند شد. ما نیز اکنون این قوانین را بازنگری و مدون می کنیم.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید