رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » توقف صدور روادید گرجستان مختص اتباع ایرانی نیست

توقف صدور روادید گرجستان مختص اتباع ایرانی نیست

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
گردشگری
معاون گردشگری با اعلام این خبر که توقف صدور روادید از سوی کشور گرجستان مختص اتباع ایرانی نیست، گفت: این اقدام در پی تصویب قانون جدید مهاجرت در کشور گرجستان صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری مهر، مرتضی رحما‌نی‌موحد افزود: موضوع توقف صدور روادید برای اتباع ایرانی در مبادی ورودی گرجستان از طریق وزارت امور خارجه پیگیری و علل این اتفاق مشخص شد.

معاون گردشگری با اشاره به اینکه توقف صدور روادید از سوی کشور گرجستان، مختص مبادی ورودی است، تصریح کرد: مسافران می‌توانند برای دریافت روادید گرجستان به سفارت این کشور مراجعه کنند.

وی علت اصلی این اقدام را تصویب قانون جدید مهاجرت در گرجستان دانست و تصریح کرد: قانون جدید مهاجرت و صدور روادید یک ماه قبل در این کشور به تصویب رسیده و مختص جمهوری اسلامی ایران نیست.

رحمانی‌موحد اظهار داشت: در حال حاضر لغو روادید کشور گرجستان در ارتباط با مسافران و اتباع کشورهای عضوCIS، ناتو، اتحادیه اروپا، عربستان، قطر و ژاپن اجرا می‌شود و سایر کشورها باید برای دریافت ویزا به سفارت این کشور مراجعه کنند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید