رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » دومین کنفرانس گردشگری الکترونیکی ایران در مهر ماه برگزار می شود

دومین کنفرانس گردشگری الکترونیکی ایران در مهر ماه برگزار می شود

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
گردشگری الکترونیکی
دومین کنفرانس گردشگری الکترونیکی ایران با شعار «هم اندیشی برای هم آفرینی در گردشگری الکترونیک»، از روز 28 لغایت 29 مهرماه به مدت دو روز در محل برج میلاد برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر،  اسماعیل قادری، دبیر علمی دومین کنفرانس گردشگری الکترونیکی ایران با اشاره به برگزاری این کنفرانس طی دو روز متوالی در تهران بیان داشت: این همایش با همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، وزارت صنعت، معدن و تجارت و مشارکت جامعه تخصصی گردشگری الکترونیک ایران برگزار می شود و از مهمترین اهداف آن زمینه سازی در خصوص توسعه گردشگری الکترونیک در کشور و همچنین ایجاد ادبیات علمی در گردشگری الکترونیک به شمار می آید.

اسماعیل قادری با بیان اینکه در دنیای امروز استفاده از فن آوری های نوین کاربرد های فراوانی دارد، افزود: نظام های الکترونیک در حوزه های تجارت، بازاریابی و ارتباطات جهانی نقش به سزایی دارد و متاسفانه در این بین گردشگری سهم ناچیزی از این فن آوری را به خود اختصاص داده است؛ از این رو با توجه به اینکه کشورهای پیشرو در صنعت گردشگری از نظام الکترونیکی نهایت استفاده را می برند ما نیز در تلاشیم که سیستم ها و نظام های الکترونیکی را در گردشگری ایران فعال نماییم.

دبیر علمی دومین کنفرانس گردشگری الکترونیکی ایران با اشاره به ضعف کشور در خصوص زیرساخت های الکترونیکی گفت: در کشور ما با توجه به نبود زیرساخت ها و همچنین قوانین و مقررات موجود در جامعه، یکی از مهمترین موانع توسعه گردشگری الکترونیکی ضعف ارائه خدمات الکترونیکی به شمار می آید که با برگزاری همایش ها و جلسات کارشناسی در تلاشیم موانع موجود مرتفع شود.

قادری افزود: در این همایش به دنبال شناخت و معرفی اهمیت و کاربرد نظام های الکترونیکی در گردشگری هستیم و در تلاشیم تا زمینه لازم را برای فرهنگسازی و کاربرد الکترونیک و سیستم های اطلاعاتی در گردشگری فراهم سازیم.

ریاست این کنفرانس با معاون گردشگری سازمان و محورهای اصلی آن عبارتند از: بررسی الگو های موفق گردشگری الکترونیک در جهان؛ گردشگری الکترونیک و جهانی شدن؛ شبکه های اجتماعی و گردشگری الکترونیک؛ گردشگری الکترونیک، بازاریابی ، تبلیغات و برندسازی؛ سیاستگزاری، برنامه ریزی، توسعه گردشگری الکترونیک؛ فناوری های نوین در گردشگری الکترونیک که علاقمندان می توانند تا تاریخ 5 مهرماه مقالات خود را به ستاد برگزاری کنفرانس ارائه نمایند.

همچنین ضمن برگزاری کنفرانس علمی، کارگاه های آموزشی با محوریت گردشگری الکترونیک نیز در حاشیه این کنفرانس برگزار می شود.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید