رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری بهمن‌ماه امسال در ایران برگزار می‌شود

کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری بهمن‌ماه امسال در ایران برگزار می‌شود

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

آرش نورآقایی

قم – رئیس هیئت مدیره انجمن‌های صنفی راهنمایان گردشگری کشور گفت: کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری بهمن‌ماه امسال در ایران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آرش نورآقایی شامگاه جمعه در حاشیه گردهمایی رؤسای کانون‌های راهنمایان گردشگری کشور که در خانه تاریخی یزدان‌پناه قم  برگزار شد در جمع خبرنگاران از برگزاری کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری در بهمن‌ماه سال جاری به مدت ۱۲ روز در ایران خبر داد.

وی در ادامه به گردهمایی روسای ۲۲ کانون راهنمایان گردشگری کشور در کاشان که به مدت دو روز برگزار شد، اشاره کرد و گفت: این گردهمایی هر چند وقت یکبار  به منظور بررسی فعالیت‌ها و ارزیابی و هماهنگی در اهداف تعیین شده در زمینه گردشگری برگزار می‌شود و این دوره نیز به منظور بررسی ظرفیت‌های موجود برای برگزاری هر چه بهتر کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری برگزار شد.

رئیس هیئت مدیره انجمن‌های صنفی راهنمایان گردشگری کشور به عضویت ۳۵۰ راهنمای گردشگر از ۷۰ کشور جهان در کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری اشاره و ادامه داد: پیش بینی ما این است که حداقل ۶۰ کشور عضو کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری در ایران حضور پیدا کنند.

وی در ادامه در رابطه با سفر یک روزه رؤسای انجمن‌های گردشگری کشور به قم بیان کرد‌: بعد از برگزاری نشست کاشان با توجه به ظرفیت هایی که در قم وجود دارد سفر یکروزه‌ای نیز به این استان انجام شد تا ظرفیت‌ها برای حضور و بازدید اعضاء کنوانسیون جهانی گردشگری از قم ارزیابی شود.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید