رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » نشست مشترکات فرهنگی و هنری ایران و ایتالیا

نشست مشترکات فرهنگی و هنری ایران و ایتالیا

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

خانه‌ هنرمندان

نشست مشترکات فرهنگی و هنری ایران و ایتالیا با محوریت زندگی و آثار پیترو دلاواله در خانه‌ هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی خانه‌ هنرمندان ایران، همزمان با ورود هیات بلندپایه ایتالیا به ایران، خانه‌ هنرمندان ایران میزبان هم‌اندیشی، نمایشگاه و نمایش فیلمی با موضوع زندگی و آثار پیترو دلاواله جهانگرد ایتالیایی است.

در این برنامه که با همکاری سفارت ایتالیا در تهران و مدرسه پیترو دلاواله برگزار می‌شود، زندگی و آثار وی با حضور کارلو چرتی، منصور فلامکی و محمدرضا اصلانی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

در این نشست همچنین فیلمی با محوریت سفرهای این جهانگرد ایتالیایی به نمایش گذاشته خواهد شد. در این روز هم‌چنین نمایشگاهی از آثار هنرهای تجسمی دانش آموزان مدرسه پیترو دلاواله در خانه‌ هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

پیترو دلاواله جهانگرد ایتالیایی بود که حدود چهارصد سال پیش به چند کشور شرقی از جمله ایران سفر کرد. وی در زمان شاه عباس صفوی به ایران سفر کرد و حاصل گزارش‌های او سفرنامه‌ای است که شهرت زیادی در میان ایران‌شناسان دارد.

نشست مشترکات فرهنگی و هنری ایران و ایتالیا با محوریت زندگی و آثار پیترو دلاواله پنجشنبه ۲۶ فروردین ساعت ۱۷ در سالن استاد شهناز خانه‌ هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید