رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » بازدید نزدیک به ۲۰ میلیون نفر از موزه ها و محوطه های تاریخی ایران در سال ۹۳

بازدید نزدیک به ۲۰ میلیون نفر از موزه ها و محوطه های تاریخی ایران در سال ۹۳

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

محوطه  تاریخی

مدیرکل امور موزه های کشور از بازدید نزدیک به ۲۰ میلیون نفر از موزه ها و محوطه های تاریخی در سال ۹۳ خبر داد و گفت: از این تعداد یک میلیون و ۷۵۰ هزار نفر گردشگر خارجی بوده اند.

محمد رضا کارگر به خبرنگار مهر گفت: به طور دقیق ۱۹ میلیون و ۸۵۰ هزار نفر از اماکن تاریخی، موزه ها و محوطه های تاریخی متعلق به سازمان میراث فرهنگی بازدید کرده اند که از این تعداد یک میلیون و ۷۵۰ هزار نفر از آنها بازدیدکننده خارجی بوده اند. این آمار از روی تعداد بلیت های ارائه شده و بازدیدهای رایگان انجام شده به دست آمده است.

وی ادامه داد: برخی از این بازدیدها به صورت رایگان انجام شده است با این حال در آمار تعداد بازدیدها، لحاظ شده اند. همچنین بیشترین بازدیدها از مجموعه تخت جمشید و کاخ موزه های تهران صورت گرفته است.

کارگر پیش از این درباره درآمد حاصل از تعداد بازدیدهای انجام شده در سال ۹۳ گفته بود: درآمد موزه‌های زیر نظر سازمان میراث فرهنگی در سال ۹۳ در آستانه‌ ۴۰ میلیارد تومان بود، امسال نیز پیش‌بینی کردیم با انجام یک‌سری تمهیدات، درآمد ۶۰ میلیارد تومانی تا پایان سال ۹۴ داشته باشیم.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید