رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » برنامه مناجات خوانی محمد صادق اسحاقی در موزه ملی ایران

برنامه مناجات خوانی محمد صادق اسحاقی در موزه ملی ایران

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مناجات خوانی

همزمان با افتتاحیه همایش نمایشگاه نماز در آیینه میراث فرهنگی برنامه مناجات خوانی محمد صادق اسحاقی در موزه ملی ایران برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، همایش و نمایشگاه نماز در آیینه میراث فرهنگی که ۲۹ اردیبهشت در موزه ملی ایران گشایش یافت روز سه شنبه ۱۲ خرداد به کار خود پایان می دهد.

محمد صادق اسحاقی در مراسم اختتامیه این همایش و نمایشگاه مناجات ها و نیایش هایی از خواجه عبدالله انصاری، سعدی و نظامی گنجوی در گوشه هایی از آواز دشتی اجرا می کند.

اسحاقی پیش از این نیز در موزه ملک برنامه مناجات خوانی اجرا کرده و برنامه آینده وی به زودی در کتابخانه ملی ایران برگزار می شود.

وی در زمینه موسیقی و آواز ایرانی فعالیت میکند و  گروه هنر و موسیقی نای را در سال ۱۳۸۶ تشکیل داده و تاکنون اجراهای متعددی در داخل و خارج کشور از جمله دانمارک، سوئد، آلمان، ترکیه، اردن، ارمنستان و گرجستان داشته است.

موسیقی آوازی بخشی از میراث فرهنگی ناملموس ایران است که نیایش و مناجات خوانی را نیز در بر می گیرد.

اسحاقی هم اکنون در حال بازسازی و بازخوانی مناجات های قدیمی است که بخش نخست این کار پژوهشی – عملی در حوزه موسیقی آوازی را با همکاری پدر خود که از مناجات خوان های پیشکسوت و سرشناس استان یزد می باشد به زودی در قالب یک محصول فرهنگی به علاقه مندان ارایه خواهد داد.

مراسم اختتامیه همایش و نمایشگاه نماز در آیینه میراث فرهنگی و برنامه مناجات خوانی اسحاقی صبح روز سه شنبه ۱۲ خرداد از ساعت ۱۰ در سالن اجتماعات موزه ملی ایران برگزار می شود.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید