رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » جذب گردشگران خارجی در ایران در دستور کار جدید راه آهن قرار دارد!

جذب گردشگران خارجی در ایران در دستور کار جدید راه آهن قرار دارد!

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

توریسم ریلی

مدیر کل سرمایه گذاری و امور بین الملل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه جذب گردشگران خارجی در دستور کار جدید راه آهن قرار دارد گفت: توریسم ریلی تنها در قاره اروپا فعال است و بعد از برخی کشورهای اروپایی، ایران در صنعت توریسم ریلی ورود پیدا کرده است.

 به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، عباس نظری با اشاره به ورود سومین قطار گردشگران خارجی به ایران در روز گذشته (پنجشنبه) افزود: یکی از نکات حائز اهمیت در سفر گردشگران خارجی به ایران این است که صنعت توریسم وارد بخش ریلی شده و تردد گردشگران خارجی از طریق قطار در ایران بسیار برای ما ارزشمند است.

وی با بیان اینکه صنعت توریسم ریلی حتی در کشورهای مشترک المنافع (CIS) نیز وجود ندارد، اظهار داشت: بعد از اروپا، کشور ایران در صنعت توریسم ریلی ورود پیدا کرد و رضایت گردشگران خارجی در دوره های گذشته سبب شده سفر گردشگران به ایران مورد توجه قرار گیرد.

مدیرکل سرمایه گذاری و امور بین الملل شرکت راه آهن افزود: توسعه توریسم ریلی و جذب گردشگر در دستور کار شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته و در این زمینه مدیرعامل شرکت راه آهن موضوع ارائه تخفیف را مطرح کرد تا در آینده شاهد رونق حضور گردشگران خارجی به کشور باشیم تا بتوانند از جاذبه های گردشگری ایران بازدید کنند.

نظری با اشاره به ورود دو قطار گردشگری به ایران طی سال گذشته، یادآورشد: نتیجه نظر سنجی از گردشگران خارجی، رضایت کامل آنان از میهمان نوازی ایرانیان و بازدید از جاذبه های تفریحی و گردشگری ایران بود.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید