رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » رییس دفتر حافظ منافع مصر در تهران، ایران را کشوری بسیار مهم در منطقه توصیف کرد

رییس دفتر حافظ منافع مصر در تهران، ایران را کشوری بسیار مهم در منطقه توصیف کرد

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مصر

رییس دفتر حافظ منافع مصر در تهران، ایران را کشوری بسیار مهم در منطقه توصیف کرد.

به گزارش ایسنا خالد عماره با تاکید بر اینکه ایران کشوری بسیار مهم در منطقه به شمار می‌رود، ادامه داد: اما نباید این نقش به ضرر امنیت ملی کشورهای عربی یا منافع مصر باشد.

وی افزود که هر آنچه بر امنیت ملی مصر اثر بگذارد، قاهره فورا برای مقابله با آن گام برخواهد داشت.

عماره درخصوص روابط سیاسی مصر و تهران نیز گفت که روابط تاریخی بین این دو کشور به سال‌ها قبل باز می‌گردد و در مسیرهای مختلف سیاسی و اقتصادی حرکت می‌کند.

بنابر گزارش روزنامه الیوم السابع، وی هم‌چنین با اشاره به اینکه هنوز از تهران برای حضور در کنفرانس اقتصادی مارس که قرار است اواسط مارس در شرم الشیخ برگزار شود، دعوت نشده است، به حجم مبادلات تجاری میان مصر و ایران اشاره کرد و اظهار داشت که حجم مبادلات دو کشور به نزدیک به 500 میلیون دلار می‌رسد که در صورت لغو تحریم‌ها انتظار می‌رود حجم مبادلات افزایش یابد.

عماره درخصوص احتمال از سرگیری روند گردشگری میان دو کشور بیان کرد که این شرکت‌های گردشگری ایرانی بودند که شرط‌های قراردادهای امضاء شده دراین خصوص میان دو کشور را اجرایی نکردند. ما مانعی برای بازگشت گردشگران ایرانی به مصر به شرط پایبندی شرکت‌های ایرانی به مفاد توافقات امضاء شده با همتایان مصری‌شان، نداریم

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید