رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » برای رسیدن به افق مطلوب گردشگری در 1404 باید سالانه 20 تا 25 هتل چهار و پنج ستاره بسازیم

برای رسیدن به افق مطلوب گردشگری در 1404 باید سالانه 20 تا 25 هتل چهار و پنج ستاره بسازیم

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مسعود سلطانی فر

رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: برای رسیدن به افق مطلوب گردشگری در 1404 ، باید سالانه 20 تا 25 هتل چهار و پنج ستاره که مطلوب گردشگران خارجی است را بسازیم.

 مسعود سلطانی فر که صبح امروز در آیین اختتامیه هشتمین گردهمایی سراسری راهنمایان گردشگری کشور در محل هتل ثامن مشهد سخن می گفت، در ادامه اظهار کرد:امروز از بین 1100 هتل موجود در کشور تنها 130 هتل 4 و 5 ستاره هستند که این میزان آمار پایینی است.برای دستیابی به افق 20 میلیون گردشگر خارجی در سال که برای 1404 در نظر گرفته شده است نیازمند 400 هتل از این دست هستیم که این موضوع کار بسیار سختی است و ما با همکاری بخش خصوصی داخل و خارج از کشور به دنبال اجرایی کردن آن هستیم.

رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تصریح کرد: موضوع بیمه راهنمایان گردشگری همواره مورد توجه ما بوده است و در همین راستا در برنامه تدوین شده از جانب ما پیشنهاد بیمه راهنمایان گردشگری داده شده است که انشاالله با تصویب مجلس شورای اسلامی از ابتدای سال 95 اجرایی خواهد شد.

سلطانی فر خطاب به راهنمایان گردشگری کشور گفت: فعالیت در عرصه گردشگری سخت و طاقت فرساست که از دست کسی جز شما برنمی آید و به همین دلیل ما به شما امید بسته ایم و روی شما حساب کرده ایم.

سلطا نی فر ادامه داد: در حال حاضر ما 4.7 میلیون گردشگر ورودی و هفت میلیون گردشگر خروجی داریم که باید با انجام برنامه ریزی و همکاری بخش های مختلف این تراز را به نفع گردشگران ورودی تغییر دهیم.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید