رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » افتتاح اولین خط گردشگری تفریحی دریایی بندرعباس با حضور استاندار هرمزگان

افتتاح اولین خط گردشگری تفریحی دریایی بندرعباس با حضور استاندار هرمزگان

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

بندرعباس

اولین خط گردشگری تفریحی دریایی بندرعباس با حضور جاسم جادری، استاندار هرمزگان همزمان با ششمین روز دهه مبارک فجر در بندر مسافری شهید حقانی بندرعباس افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه خلیج فارس، جاسم جادری در مراسم افتتاح اولین خط گردشگری تفریحی دریایی بندرعباس، راه‌اندازی این خط دریایی را ابتکار و ایده‌ای نو در گردشگری دریایی در بندرعباس عنوان کرد و افزود: بندرعباس دارای ظرفیت مناسبی برای گردشگری دریایی است. راه‌اندازی این خط دریایی برای رونق گردشگری دریایی نیاز بوده است.

وی ادامه داد: به همت اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان خط گردشگری دریایی در بندرعباس راه‌اندازی شد. این خط می تواند در تمامی سواحل خلیج فارس در استان هرمزگان توسعه یابد. با توجه به درخواست‌ها و ظرفیتی که در بندرعباس وجود داشت این خط دریایی راه اندازی شد که مردم می‌توانند از آن بهره ببرند.

به گزارش ایسنا، با راه‌اندازی اولین خط گردشگری دریایی بندرعباس، مردم می‌توانند روزهای پنج شنبه هر هفته از ساعت 19 تا 22 از بندر مسافری شهید حقانی بندرعباس به وسیله شناور از ساحل “گلشهر” تا ساحل “سوروی” شهر بندرعباس مسافرت دریایی داشته باشند.

اجرای موسیقی زنده با حضور هنرمندان و برنامه‌های مفرح و سرگرم کننده از جمله برنامه‌هایی است که در این خط گردشگری دریایی برگزار می‌شود.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید