رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » تاثیر ناآرامی‌های سیاسی یونان طی هفته‌های اخیر روی صنعت گردشگری

تاثیر ناآرامی‌های سیاسی یونان طی هفته‌های اخیر روی صنعت گردشگری

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

یونان

ناآرامی‌های سیاسی یونان طی هفته‌های اخیر روی صنعت گردشگری این کشور تاثیر مستقیم گذاشته است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، طبق گزارشات منتشر شده‌، رزرو هتل‌های یونان برای دو ماه نخست سال آینده میلادی 50 درصد کاهش داشته است.

براساس آمار به دست آمده از انجمن اقتصادی گردشگری «هلنیک»، این در حالی است که دو ماه ژانویه و فوریه نقش‌ مهمی در این صنعت دارند و نسبت به بقیه سال به ویژه در حوزه گردشگری بین‌المللی از اهمیت خاصی برخوردارند.

‌علاوه‌بر این، به نظر می‌رسد تمایل گردشگران خارجی برای سفر به یونان کاهش پیدا کرده و چندین کمپانی برگزاری کنفرانس‌های خود در این کشور را لغو کرده‌اند.

به گزارش گریگ ریپورتر،‌ بحران سیاسی یونان روی شغل‌های مختلف مردم این کشور تاثیر منفی گذاشته و موجب شده بسیاری از پروژه‌های سودآور اقتصادی به تعویق بیفتد.

یونان در سال 2013 با میزبانی از 17 میلیون گردشگر، حدود 12 میلیارد و 200 میلیون دلار درآمد داشت. این کشور که در محل اتصال سه قاره‌ی آسیا، اروپا و آفریقا واقع شده است، با میراث فرهنگی ارزشمند به عنوان مهد تمدن مغرب زمین و وارث میراث تمدن یونان باستان، امپراطوری بیزانس و نزدیک به چهار قرن سلطه امپراتوری عثمانی شناخته می‌شود.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید