رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » رونق گردشگری لندن به لطف برگزاری مسابقات تنیس «ویمبلدون»

رونق گردشگری لندن به لطف برگزاری مسابقات تنیس «ویمبلدون»

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

tennisمسابقات تنیس «ویمبلدون» با جذب هزاران گردشگر به لندن صنعت گردشگری این شهر را رونق داد.

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا، آمارها نشان می‌دهد، برگزاری مسابقات تنیس «ویمبلدون» به عنوان یکی از چهار رویداد بزرگ ورزش تنیس جهان، هزاران گردشگر را در هفته‌های اخیر به شهر لندن‌ کشانده است.

به براساس برآوردها از یک هفته قبل از آغاز این مسابقات تعداد گردشگران لندن رشد چشمگیری داشته و بیشتر آنها در هتل‌های لوکس منطقه جنوب غرب لندن که محل برگزاری مسابقات است، اقامت کرده‌اند.

مسابقات تنیس ویمبلدون که هم اکنون در حال برگزاری است، هر ساله از آخرین دوشنبه ماه ژوئن آغاز شده و تا اولین تعطیلات آخر هفته ماه جولای ادامه می‌یابد.

گزارش دیلی‌میل، جذب گردشگر با مسابقات تنیس ویمبلدون به پایتخت انگلیس در شرایطی صورت می‌گیرد که دولت انگلیس قصد دارد در قالب برنامه‌ای ‌١٠ ساله، درآمدهای این کشور از محل صنعت گردشگری را به ‌١٨٨ میلیارد پوند در سال ‌٢٠٢٠ برساند و این کشور را به قطب نخست گردشگری اروپا تبدیل کند.

در قالب این برنامه ‌١٠ ساله که رشد ‌٦٠ درصدی درآمدهای انگلیس از محل صنعت گردشگری را در پی خواهد داشت، تعداد شاغلان در صنعت گردشگری انگلیس نیز از رقم کنونی ‌٢٦٤ هزار نفر، به سه میلیون می‌رسد.

راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید