رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » معاون میراث فرهنگی کشور: درخواست بودجه ۱۰ میلیارد تومانی و اضطراری

معاون میراث فرهنگی کشور: درخواست بودجه ۱۰ میلیارد تومانی و اضطراری

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

بناها

معاون میراث فرهنگی کشور گفت: به سازمان برنامه و بودجه درخواست بودجه ۱۰ میلیارد تومانی و اضطراری برای رسیدگی به بناهای در معرض خطر داده‌ایم.

محمدحسن طالبیان معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، در این باره به خبرنگار مهر گفت: به آقای نوبخت و همکارانش پیشنهاد داده‌ایم تا برای سال ۹۴ ردیف اضطراری در سطح ملی و استانی بدهند تا اگر سقفی در بنا می‌ریزد و یا اتفاقی می‌افتد که به بودجه مرمتی نیاز دارد، معطل موافقت نامه‌ها و کارهای دیگر نشویم. چون این کارها باید از قبل پیش‌بینی شود.

وی گفت: برای اینکه بتوانیم بناهایی را که باارزش هستند و یا در فهرست میراث ملی ثبت نشده‌اند، از خطر اتفاقات ناگهانی نجات دهیم، ردیف اضطراری نیاز است. این بناهای تاریخی ممکن است  در حین اتفاق شناسایی شده باشند.

معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بیان کرد: اگر اختصاص این بودجه عملیاتی شود، بسیاری از مشکلات نیز حل خواهد شد در نتیجه بهتر می‌توان رسیدگی به این بناها را مدیریت کرد.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید