رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » شهر الجزیره الجزایر به عنوان میزبان بعدی اجلاس میراث فرهنگی ناملموس معرفی شد

شهر الجزیره الجزایر به عنوان میزبان بعدی اجلاس میراث فرهنگی ناملموس معرفی شد

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
الجزایر
اصفهان – خبرگزاری مهر: رئیس شورای برنامه‌ریزی اجلاس میراث فرهنگی ناملموس گفت: شهر الجزیره الجزایر به عنوان میزبان بعدی اجلاس میراث فرهنگی ناملموس از سوی اعضای حاضر در اجلاس معرفی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی جمالی‌نژاد عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به روز پایانی اجلاس میراث فرهنگی ناملموس اظهار داشت: مجمع صبح امروز اجلاس میراث فرهنگی ناملموس، پایان کار ICCN در اصفهان به شمار می‌رفت و برنامه‌های مختلفی نظیر انتخابات هیئت رئیسه، تصویب دستور جلسه مجمع عمومی و بیانیه اصفهان و همچنین تحویل پرچم آن به میزبان بعدی در آن اجرا شد.

وی درباره برنامه‌های این اجلاس ادامه داد: در این جلسه وانگ کو وانگ، نماینده سازمان ICCN، به سخنرانی پرداخت و برنامه‌های کوتاه مدت و بلند مدت آن مد نظر قرار گرفت؛ در پایان جلسه نیز شهردار اصفهان به عنوان رئیس هیئت رئیسه انتخاب شده و نماینده اسپانیا و کرواسی نیز به ترتیب به عنوان نائب رئیس و منشی انتخاب شدند.

رئیس شورای برنامه‌ریزی اجلاس میراث فرهنگی ناملموس با اشاره به تصویب بیانیه اصفهان 2014 اجلاس میراث فرهنگی ناملموس بیان داشت: همه اعضای شرکت کننده در این بیانیه از برگزاری شایسته آن تقدیر و تشکر کردند و برنامه‌هایی نظیر تأسیس مرکز پژوهشی ICT و زنان در اصفهان توصیه شد.

وی افزود: همچنین افراد حاضر در این جلسه از مسئولان بین‌المللی درخواست کردند که برای احیای دوباره زاینده‌رود که جریان حیاتی اصفهان و منبع تغذیه فرهنگی غنی به شمار می‌رود، تلاش‌های بین‌المللی صورت گیرد.

جمالی‌نژاد ادامه داد: در این جلسه همچنین استمرار مطالعات و تلاش برای جریان یافتن و تقویت میراث فرهنگی ناملموس دوجانبه و نقش زنان نیز مورد توجه قرار گرفت و تأسیس دبیرخانه دائمی اجلاس زنان در اصفهان تصویب شد.

وی اضافه کرد: همچنین گزارشی از دستاوردهای این جلسه به دبیرخانه اجلاس میراث فرهنگی ناملموس ارسال شده و الجزایر و شهر الجزیره به عنوان میزبان بعدی اجلاس معرفی شد.

برچسب ها :
ثبت برند و شرکت به اسانی :ثبت برند
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید