رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » شهر الجزيره الجزاير به عنوان ميزبان بعدي اجلاس ميراث فرهنگي ناملموس معرفي شد

شهر الجزيره الجزاير به عنوان ميزبان بعدي اجلاس ميراث فرهنگي ناملموس معرفي شد

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
الجزاير
اصفهان – خبرگزاري مهر: رئيس شوراي برنامه‌ريزي اجلاس ميراث فرهنگي ناملموس گفت: شهر الجزيره الجزاير به عنوان ميزبان بعدي اجلاس ميراث فرهنگي ناملموس از سوي اعضاي حاضر در اجلاس معرفي شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدي جمالي‌نژاد عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به روز پاياني اجلاس ميراث فرهنگي ناملموس اظهار داشت: مجمع صبح امروز اجلاس ميراث فرهنگي ناملموس، پايان کار ICCN در اصفهان به شمار مي‌رفت و برنامه‌هاي مختلفي نظير انتخابات هيئت رئيسه، تصويب دستور جلسه مجمع عمومي و بيانيه اصفهان و همچنين تحويل پرچم آن به ميزبان بعدي در آن اجرا شد.

وي درباره برنامه‌هاي اين اجلاس ادامه داد: در اين جلسه وانگ کو وانگ، نماينده سازمان ICCN، به سخنراني پرداخت و برنامه‌هاي کوتاه مدت و بلند مدت آن مد نظر قرار گرفت؛ در پايان جلسه نيز شهردار اصفهان به عنوان رئيس هيئت رئيسه انتخاب شده و نماينده اسپانيا و کرواسي نيز به ترتيب به عنوان نائب رئيس و منشي انتخاب شدند.

رئيس شوراي برنامه‌ريزي اجلاس ميراث فرهنگي ناملموس با اشاره به تصويب بيانيه اصفهان 2014 اجلاس ميراث فرهنگي ناملموس بيان داشت: همه اعضاي شرکت کننده در اين بيانيه از برگزاري شايسته آن تقدير و تشکر کردند و برنامه‌هايي نظير تأسيس مرکز پژوهشي ICT و زنان در اصفهان توصيه شد.

وي افزود: همچنين افراد حاضر در اين جلسه از مسئولان بين‌المللي درخواست کردند که براي احياي دوباره زاينده‌رود که جريان حياتي اصفهان و منبع تغذيه فرهنگي غني به شمار مي‌رود، تلاش‌هاي بين‌المللي صورت گيرد.

جمالي‌نژاد ادامه داد: در اين جلسه همچنين استمرار مطالعات و تلاش براي جريان يافتن و تقويت ميراث فرهنگي ناملموس دوجانبه و نقش زنان نيز مورد توجه قرار گرفت و تأسيس دبيرخانه دائمي اجلاس زنان در اصفهان تصويب شد.

وي اضافه کرد: همچنين گزارشي از دستاوردهاي اين جلسه به دبيرخانه اجلاس ميراث فرهنگي ناملموس ارسال شده و الجزاير و شهر الجزيره به عنوان ميزبان بعدي اجلاس معرفي شد.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید