رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » شعبه اول دیوان عدالت مسئول رسیدگی به پرونده های میراث فرهنگی شد

شعبه اول دیوان عدالت مسئول رسیدگی به پرونده های میراث فرهنگی شد

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
دیوان عدالت
مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران از بررسی همه پرونده های میراث فرهنگی در شعبه اول دیوان عدالت اداری و ارجاع پرونده ها تنها به این شعبه قضایی خبر داد.

رجبعلی خسروآبادی به خبرنگار مهر گفت: در جلسه ای با معاون دیوان عدالت اداری به این نتیجه رسیدیم که شعبه اول دیوان عدالت اداری، از این به بعد بررسی همه پرونده های میراث فرهنگی را برعهده بگیرد. به این ترتیب همه پرونده های میراثی تنها به یک شعبه ارجاع داده می شود.

وی گفت: نامه این درخواست توسط رئیس سازمان میراث فرهنگی به امضا رسیده است.

وی با بیان اینکه قرار شده تا از حضور قضات و کارشناسان مسلط به میراث فرهنگی در این شعبه بیشتر  استفاده شود ادامه داد: ما به دنبال ایجاد شعبه خاص میراث فرهنگی بودیم ولی اعلام کردند که تعداد پرونده های میراث فرهنگی آنقدر زیاد نیست که شعبه ای خاص برای آن در نظر گرفته شود.

پیش از این خبرگزاری مهر درباره ضرورت تشکیل شعبه و مجتمع قضایی رسیدگی به پرونده های میراث فرهنگی گزارشهایی را منتشر کرده بود. تشکیل جلسه مسئولان میراث فرهنگی با دیوان عدالت اداری نیز در ادامه انتشار این گزارشها بوده است.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید