رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی منصوب شد

رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی منصوب شد

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
رئیس سازمان میراث فرهنگی
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با صدور حکمی سیدمحمد بهشتی را به عنوان رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مسعود سلطانی فر با صدور حکمی سیدمحمد بهشتی را به عنوان رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی منصوب کرد.

در حکم سلطانی فر برای بهشتی آمده است:

“نظر به تعهد، تخصص و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منصوب می شوید.

انتظار دارد با برنامه ریزی دقیق و سازماندهی مناسب و بهره گیری از توان تخصصی کارشناسان و صاحبنظران در اعتلای فعالیتهای پژوهشی و فرهنگی و ایجاد نشاط علمی در میان پژوهشگران و کارشناسان پژوهشگاه اهتمام شایسته به عمل آید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران بارعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم.”

محمد بهشتی مشاور عالی رئیس سازمان میراث فرهنگی نیز هست. پیش از این جلیل گلشن رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی بود ولی با این انتصاب، گلشن به عنوان مشاور رییس سازمان میراث فرهنگی در امور ایثارگران فعالیت خود را در این سازمان ادامه می دهد.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید