رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » تفاهم‌نامه همکاری میان شرکت ارتباطات سیار ایران و سازمان میراث فرهنگی

تفاهم‌نامه همکاری میان شرکت ارتباطات سیار ایران و سازمان میراث فرهنگی

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

سیم‌کارت اعتباری

تفاهم‌نامه همکاری میان شرکت ارتباطات سیار ایران و سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری منعقد شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، طبق مفاد این تفاهم‌نامه، حمایت از توسعه صنعت گردشگری از طریق ارائه خدمات و محصولات در حوزه موبایل با توانایی‌های فنی روز دنیا از جمله خدمات پایه مکالمه، پیامک و پیام چند رسانه‌ای‌ (MMS)، خدمات دیتا و اینترنت باندپهن، خدمات ارتباطی از بسترهای مختلف از جمله USSD، ارائه و ایجاد شبکه اختصاصی مکالمه روی سیم کارت‌های حوزه گردشگری، ارائه خدمات صوتی در خصوص اطلاع‌رسانی جاذبه‌های گردشگری و تاریخی با استفاده از بستر IVR در قالب برنامه زمان‌بندی شده، مورد توافق طرفین قرار گرفت.

تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و همراه اول با هدف ضرورت ارائه خدمات بهینه به گردشگران داخلی و بین‌المللی و نیز استفاده از ابزارها و تکنیک‌های نوین از جمله تلفن‌های همراه جهت ارتقای رضایت‌مندی از خدمات ارائه شده با تکیه بر زیرساخت‌های مناسب با امضای وحید صدوقی مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران همراه اول و مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری سازمان منعقد شد.

بر مبنای این تفاهم‌نامه، ارائه سیم‌کارت اعتباری مخصوص گردشگران خارجی وارد فاز اجرایی شد تا طبق تبصره تعریف شده، آماده‌سازی این نوع سیم‌کارت برای مدت دو ماه پس از فعال‌سازی، تخلیه شماره تلفن مورد نظر برای استفاده سایر گردشگران، پیام‌رسانی خودکار پس از فعال‌سازی و نیز اطلاع‌رسانی چگونگی بهره‌مندی از آن در پرتال همراه اول محقق شود.

علاوه بر این، طبق این تفاهم‌نامه، سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری نسبت به ارائه محتوای مرتبط با صنعت گردشگری شامل معرفی جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و سایر اطلاعات مورد نیاز و مفید برای گردشگران داخلی و بین‌المللی، ترغیب و تشویق تشکل‌ها و تورهای ورودی به استفاده گردشگران از سیم‌کارت‌های مخصوص گردشگری، ارائه آمار مرتبط با صنعت گردشگری قابل دسترس از جمله ترافیک ورودی، سفر، نوع اقامت و تعداد بازدید گردشگران بین‌المللی از سایت‌های مختلف کشور، اقدام می‌کند و نیز اطلاع‌رسانی در خصوص توزیع مناسب سیم‌کارت گردشگری و خدمات مرتبط با آن در کلیه نقاط قابل ارائه، در نظر گرفته شده است.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید