رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » تشکیل هیئت ویژه رسیدگی به تخلفات اداری تخلف چند پرسنل میراث فرهنگی دزفول

تشکیل هیئت ویژه رسیدگی به تخلفات اداری تخلف چند پرسنل میراث فرهنگی دزفول

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

دزفول

معاون امور مجلس، حقوقی و استان های سازمان میراث فرهنگی از تشکیل هیئت ویژه رسیدگی به تخلفات اداری تخلف چند پرسنل میراث فرهنگی دزفول در صدور مجوز غیر قانونی تسطیح یکی از تپه های مجاور چغامیش خبرداد.

به گزارش خبرگزاری مهر، اسدالله درویش امیری معاون امور مجلس، حقوقی و استان های سازمان میراث فرهنگی با اعلام این خبر افزود: در پی تعرض به یکی از تپه های مجاور تپه باستانی چغامیش در استان خوزستان و حساسیت بالای مردم عزیز کشور، معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هیات ویژه نظارتی را به منظور بررسی های لازم و دقیق تربه خوزستان اعزام کرد.

وی گفت: پس از بررسی های دقیق ترمشخص شد متاسفانه چند تن از پرسنل میراث فرهنگی دزفول با سوء استفاده از موقعیت شغلی و اداری با صدور مجوز غیرقانونی مرتکب تخلفاتی شده اند.

وی تاکید کرد: پرونده تخلفات این افراد به نماینده رئیس سازمان در هیات های تخلفات اداری سازمان که مسئولیت آن با معاونت امور مجلس، حقوقی و استان ها است تحویل شده و قرار است جلسه اضطراری هیات تخلفات اداری پنجشنبه 31 اردیبهشت ماه تشکیل و با فوریت مورد رسیدگی قرار گیرد.   نتیجه این جلسه متعاقبا به اطلاع مردم شریف و علاقمند به آثار تاریخی و فرهنگی خواهد رسید.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید