رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » مسابقه حفاظت از میراث فرهنگی یونسکو

مسابقه حفاظت از میراث فرهنگی یونسکو

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

بناهای تاریخی

معاون فنی صندوق احیا و بهره برداری از بناهای تاریخی از همه سرمایه گذاران بناهای تاریخی و متقاضیان واگذاری این بناها خواست تا در مسابقه حفاظت از میراث فرهنگی یونسکو شرکت کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، ابوالفضل عبیدی معاون فنی صندوق احیاء، در حاشیه نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، گفت: این مسابقه با نام حفاظت از میراث فرهنگی در حوزه آسیا و اقیانوسیه توسط یونسکو برگزار می شود تا الان سه نفر از ایران برنده دریافت این جایزه شده اند مانند بهره بردار ارگ سریزد، خانه ای در اردکان و بهره بردار خانه پل شیر در جلفای اصفهان و این جایزه در حوزه غیر دولتی است .

وی افزود: چندی پیش در جلسه ای از همه مالکان بناهای تاریخی خواستیم تا حضور پیدا کنند و فرم ها برای ارسال به یونسکو بفرستند این جایزه در سه محور است کسانی که در حوزه صندوق احیا فعالیت می کنند، همگی بخش خصوصی هستند که با سرمایه گذاری در بناهای تاریخی موجبات حفاظت از این بناها را فراهم و باسرمایه گذاری خود، بناهای تاریخی را احیا کرده اند.

عبیدی تصریح کرد: یکی از محورهای این مسابقه مشارکت مردم منطقه است که در این زمینه سرمایه گذارانی که بناهای تاریخی به آنها واگذار شده می توانند برای دریافت این جایزه کاندید شوند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید