رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » میراث فرهنگی استان اردبیل به دنبال استفاده از ظرفیت بخش خصوصی است

میراث فرهنگی استان اردبیل به دنبال استفاده از ظرفیت بخش خصوصی است

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

قادر تقی زاده

اردبیل – خبرگزاری مهر: معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: جهت افزایش مشارکت بخش خصوصی از ظرفیت این حوزه در برنامه های آموزشی گردشگری استان استفاده می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، قادر تقی زاده ظهر چهارشنبه در تشریح ابعاد اجرایی این طرح تصریح کرد: میراث فرهنگی استان به دنبال استفاده از ظرفیت بخش خصوصی است.

وی افزود: بر همین اساس برخی حوزه ها از جمله آموزش و استانداردسازی به عهده بخش خصوصی بوده و در عین حال میراث فرهنگی نظارت بر نحوه برگزاری برنامه ها دارد.

تقی زاده تاکید دارد  که استفاده از امکانات بخش خصوصی یک سری موانعی دارد که در دولت فعلی برای رفع آن اقدامات مطلوبی صورت گرفته و مشاهده می شود که از مشارکت بخش خصوصی استقبال می شود.

معاون گردشگری میراث فرهنگی استان با ذکر مثالی ادامه داد: به عنوان مثال مراکز اقامتی برای تمدید پروانه ملزم شده اند تا از دوره های آموزشی استفاده کنند.

وی تصریح کرد:  این دوره ها برای به روز سازی آموزه های گردشگری بوده و توسط بخش خصوصی مدیریت می شود.

به گفته تقی زاده نیازهای روز توسعه گردشگری در دوره ها مورد توجه بوده و با توجه به ضرورت موضوع در واقع یکی از نکات مورد توجه دوره ها موضوع بازاریابی است.

معاون گردشگری میراث فرهنگی استان از تشکیل اتاق فکری با حضور نمایندگان مراکز اقامتی و جوامع و انجمن های مراکز اقامتی خبر داد و گفت: در این اتاق فکر به مشکلات و دغدغه های این حوزه رسیدگی می شود.

وی ابراز امیدواری کرد در برنامه های آتی و با حضور فعال بخش خصوصی اجرای برنامه های مشارکتی این نهاد اجرایی توسعه یابد.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید