رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » گردشگری در آفریقا 7 میلیون شکل ایجاد می‌کند

گردشگری در آفریقا 7 میلیون شکل ایجاد می‌کند

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

africaبا ادامه روند کنونی رشد صنعت گردشگری آفریقا، پیش‌بینی می‌شود این صنعت تا سال 2021 حدود هفت میلیون شغل در آفریقا ایجاد کند.

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا، بانک جهانی در گزارشی که به تازگی انتشار یافته، پیش‌بینی کرد با ادامه روند فعلی رو به رشد صنعت گردشگری آفریقا،‌ تا سال 2021 این صنعت نزدیک به هفت میلیون شغل جدید در آفریقا ایجاد کند.

به گزارش آل-آفریکا، در این گزارش با اشاره به عملکرد خوب کشورهای کنیا‌، نامیبیا‌، روآندا‌، آفریقای جنوبی و تانزانیا در جذب گردشگر در سال‌های اخیر اعلام شده است که هر گردشگر به طور مستقیم و غیرمستقیم 20 شغل ایجاد می‌کند.

قاره آفریقا در سال 2012 میزبان حدود 34 میلیون گردشگر بود که حاصل آن ورود 36 میلیارد دلار ارز چرخه اقتصادی این قاره بود، این در حالیست که تعداد گردشگران آفریقا در سال 1990 کمتر از هفت میلیون نفر بود.

در حال حاضر بیشتر کشورهای آفریقا با مشکل بیکاری مواجه هستند که توسعه صنعت گردشگری می‌تواند تا حد زیادی این مشکل را حل کند.

برچسب ها :
راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید