رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » دبی رکورد 10 میلیون گردشگر را در سال 2012 شکست

دبی رکورد 10 میلیون گردشگر را در سال 2012 شکست

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Dubai

دبی در سال 2012 میزبان بیش از 10 میلیون گردشگر از کشورهای مختلف بود که این رقم رکوردی جدید در صنعت گردشگری این شهر محسوب می‌شود.

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا، در سال گذشته‌ میلادی 10 میلیون و 160 هزار گردشگر به دبی سفر کردند که این رقم نسبت به سال 2011 حدود 18 درصد افزایش داشته است. (تور دبی)

براساس آمار ارائه شده‌، درآمد هتل‌های دبی در سال 2012 رشد 18 درصدی را نسبت به سال پیش از آن تجربه کردند و درآمدی حدود 19 میلیارد درهم به لطف حضور گردشگران نصیب این شهر شد.

به گفته‌ رئیس دپارتمان بازار تجاری و گردشگری دبی‌، این شهر در زمینه‌ گردشگری نمودار رشدی صعودی دارد که سال به سال افزایش پیدا می‌کند و این مرهون گسترش دامنه‌ شهر‌، استراتژی‌های مدیریتی و فراساختارهای طبقات جهانی است. افزایش تعداد هتل‌ها نیز در به دست آمدن این موفقیت موثر بوده‌اند.

به گزارش گلف‌نیوز‌، در سال 2012 تعداد هتل‌های دبی از 575 به 599 افزایش داشته است.

نتایج این آمارگیری حاکی از آن است که تعداد گردشگران روس که در سال 2012 به دبی سفر کردند 54 درصد نسبت به سال 2011 رشد داشته است. این رقم برای گردشگران چینی 28 درصد بوده است.

راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید