رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » قطارهای گردشگری اسپانیا به بخش خصوصی واگذار می‌شوند

قطارهای گردشگری اسپانیا به بخش خصوصی واگذار می‌شوند

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

spain

در راستای بهبود سرویس‌دهی به گردشگران، دولت اسپانیا خطوط ویژه قطارهای گردشگری را به بخش خصوصی واگذار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دولت اسپانیا در راستای بهبود کیفیت سرویس‌دهی در خطوط ویژه قطارهای گردشگری قصد دارد در آینده نزدیک اداره این قطارها را به بخش خصوصی واگذار کند.

به گزارش ورلد توریسم، در ماه جولای استفاده از خطوط ویژه قطارهای گردشگری اسپانیا مزایده گذاشته می‌شود که در قالب آن برنده مزایده موظف به بهبود شرایط قطارها و کیفیت سرویس‌دهی در آنهاست که حاصل آن رشد بیشتر گردشگران اسپانیا و افزایش رضایت آنها از سفر به این کشور خواهد بود.

درآمدهای حاصل از صنعت گردشگری اسپانیا که در سال 2012 میزبان حدود 58 میلیون گردشگر بود، حدود ‌11 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور را به خود اختصاص داده و بیشتر گردشگران اسپانیا از آلمان، فرانسه، انگلیس و کشورهای عربی حوزه خلیج‌فارس هستند.

اسپانیا در بین کشورهای عضو اتحادیه‌ اروپا بیشترین شاغلان را در صنعت گردشگری دارد. همچنین هفت درصد از نیروی کار این کشور نیز در صنعت گردشگری و یا صنایع مرتبط به کار اشتغال داشته و هر گردشگر به طور متوسط روزانه 108 یورو در اسپانیا هزینه می‌کند.

راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید