رزرو هتل رزرو بلیط http://touristha.ir/alotour2.gif
شما اینجایید : خانه » اخبار گردشگری » فرش قرمز انگلیس برای گردشگران ثروتمند روس

فرش قرمز انگلیس برای گردشگران ثروتمند روس

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

با رشد چشمگیر میلیونرهای روس، انگلیس برای جذب گردشگران ثروتمند این کشور فرش قرمز پهن می‌کند.

paris

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا، مقامات صنعت گردشگری انگلیس که کشورشان یکی از مقاصد برتر گردشگری اروپا محسوب می‌شود، قصد دارند با رشد چشمگیر تعداد میلیونرهای روس در سال‌های اخیر، این کشور را به یکی از مقاصد گردشگران ثروتمند روسیه تبدیل کنند.

به گزارش مسکو تایمز، از مدت‌ها قبل معرفی جاذبه‌های گردشگری انگلیس در قالب شعار جدید «به انگلیس سفر کنید، شما هم دعوتید» در شهرهای مختلف روسیه، به ویژه شهر مسکو، پایتخت این کشور آغاز شده که می‌تواند نقش بسزایی در جذب گردشگران ثروتمند روس به انگلیس داشته باشد.

در این راستا دولت انگلیس شرایط لازم برای رشد 75 درصدی سفر گردشگران روس به انگلیس را فراهم کرده تا تعداد آنها را در قالب برنامه‌ای هفت ساله از رقم فصلی 210 هزار گردشگر در سال 2012 به 370 هزار گردشگر در سال 2020 برساند.

دولت انگلیس همچنین قصد دارد در قالب برنامه‌ای ‌١٠ ساله، درآمدهای این کشور از محل صنعت گردشگری را به ‌188 میلیارد پوند در سال 2020 برساند و این کشور را به قطب نخست گردشگری اروپا تبدیل کند.

بر اساس آمارهای ارائه شده از سوی مسئولان صنعت گردشگری انگلیس، گردشگران روس از ولخرج‌ترین گردشگران خارجی محسوب شده و هر گردشگر روس به طور متوسط 1450 پوند در انگلیس خرج می‌کند.

راهنمای سفر و تحصیل و اقامت در خارج از کشور :تحصیل و اقامت در خارج
بهترین و زیباترین عکس های اینترنت در عکسفا :عکس جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب اختصاصی برای توریست ها محفوظ است. کپی برداری از مطالب اختصاصی فقط با درج لینک منبع مجاز است.
اجرا و بهینه سازی توسط : سایت یو
بالا
به توریست ها امتیاز دهید